Akademia Gryfa: Życie codzienne szczecinian. Praca – dawne zawody

„Życie codzienne szczecinian. Praca – dawne zawody” to tytuł kolejnego spotkania w ramach Akademii Gryfa.

Prowadząca warsztaty, Ewa Kimak, zaprasza do Muzeum Narodowego w Szczecinie –Muzeum Historii Szczecina (ul. Księcia Mścicwoja II 8) w sobotę, 16 grudnia 2023 roku o godzinie 10.00

Akademia Gryfa to cykl sobotnich spotkań dla dzieci w wieku 7–10 lat, który rozpocznie się w październiku. Raz w miesiącu słuchacze Akademii Gryfa będą podróżować po wnętrzach Muzeum Historii Szczecina, poznając dzieje naszego miasta i jego mieszkańców od czasów najdawniejszych po XX wiek. W czasie spotkań słuchacze dowiedzą się, jak na przestrzeni wieków zmieniał się Szczecin i jak wyglądało życie codzienne szczecinian – rodzina, dom, praca oraz rozrywka.

Opłata: 15 zł od dziecka
Liczba miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy (!)
Oferta nie dotyczy grup zorganizowanych.