Konkurs wiedzy o kulturze świata antycznego

Zapraszamy uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, gimnazjów oraz I klas liceów ogólnokształcących z województwa zachodniopomorskiego do udziału w konkursie wiedzy o kulturze świata antycznego, który objęty jest patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Konkurs odbywa się w ramach Akademii Antycznej.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowania młodzieży szeroko rozumianą kulturą antyczną, elementami kultury matematycznej, literaturą oraz sztuką. Zgłoszenia uczniów, którzy chcą wziąć udział w konkursie należy przesłać do 31 października 2018. Eliminacje szkolne odbędą się 14 grudnia 2018. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie.

REGULAMIN

TABELA ZGŁOSZENIOWA

ZAŁĄCZNIK NR.1 (Zgoda na przetwarzanie danych osobowych osoby nieletniej)

TERMINARZ

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

UWAGA!

Uczestnicy konkursu mają możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach interpretacji i analizy dzieł sztuki oraz tekstów żródłowych, odbywających się od grudnia 2018 do marca 2019 roku. Zgłoszenia od nauczycieli oraz uczniów na warsztaty przyjmujemy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.