Oprowadzanie po Ratuszu Staromiejskim
Muzeum Narodowe w Szczecinie — Muzeum Historii Szczecina
Księcia Mściwoja II 8 | Księcia Mściwoja II 8

Zapraszamy na wyjątkowe oprowadzanie po wystawach znajdujących się w Muzeum Historii Szczecina, które poprowadzi Michał Pozorski z Działu Edukacji.

W niedzielnym spotkaniu zostaną przybliżone losy nowożytnego Szczecina aż do 1900 roku. Prelegent przedstawi burzliwe losy Szczecina w okresie wojny trzydziestoletniej  czy w czasach napoleońskich. Poza wojnami zostaną poruszone takie kwestie jak ekonomia, kultura czy panujące klimaty polityczne na przestrzeni wieków.

Oprowadzanie odbędzie się w Muzeum Narodowym w Szczecinie - Muzeum Historii Szczecina, ul. Księcia Mściowja II 8

Wstęp wolny