Muzeum Narodowe w Szczecinie na Targach Edukacyjnych „Back to School”

Muzeum Narodowe w Szczecinie zostało zaproszone do udziału w tegorocznych targach które odbywały się między 7 a 9 wrześniem 2023 roku w Centrum Handlowo-Rozrywkowym GALAXY.

Podczas imprezy można było zapoznać się z różnorodną ofertą zajęć pozalekcyjnych Muzeum.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja działalności edukacyjnej w muzeum połączona z promocją nowych zeszytów dla dzieci ułatwiła podjęcie decyzji na jakie zajęcia zapisać się od września! W nowym Informatorze edukacyjnym na rok szkolny 2023/2024, znajdują się propozycje lekcji i warsztatów, wykładów, spotkań, spacerów kuratorskich, konkursów oraz wszystkich projektów edukacyjnych organizowanych przez muzeum. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony internetowej, w szczególności zakładki „Edukacja” gdzie znajdziecie Państwo informacje o aktualnych wydarzeniach muzealnych.

Tworząc program edukacyjny, staraliśmy się pamiętać o tym, że kontakt ze sztuką oddziałuje na sferę wyobraźni, ożywia, uatrakcyjnia i dopełnia proces uczenia się.

Infarmator do pobrania: KLIK