Akademia Gryfa: Moda w Szczecinie

Zapraszamy dzieci w wieku 7–10 lat na kolejne zajęcia w ramach Akademii Gryfa. Ewa Kimak tym razem proponuje temat „Zgrzebne płótna, krynoliny, sukienki z Dany. Moda w Szczecinie”.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 20 kwietnia 20204 roku o godzinie 10.00 w Muzeum Narodowym w Szczecinie – Muzeum Historii Szczecina. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, obwiązują zapisy!

Akademia Gryfa to cykl spotkań dla dzieci w wieku 7–10 lat. Raz w miesiącu słuchacze Akademii Gryfa będą podróżować po wnętrzach Muzeum Historii Szczecina, poznając dzieje miasta i jego mieszkańców od czasów najdawniejszych po XX wiek. W czasie spotkań słuchacze dowiedzą się, jak na przestrzeni wieków zmieniał się Szczecin i jak wyglądało życie codzienne szczecinian – rodzina, dom, praca oraz rozrywka.

Prowadząca: Ewa Kimak
tel. 91 43 15 278

Opłata: 15 zł od dziecka
Liczba miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy.
Oferta nie dotyczy grup zorganizowanych.